O Ses Türkiye'de 'Hasan Doğru' bombası

Hasan Doğru

SİNEMA-TELEVİZYON,

 

O Ses Türkiye'de 'Hasan Doğru' bombası

Star TV'de yayınlanan 'O Ses Türkiye' yarışmasında Hasan Doğru isimli yarışmacı gecenin en çok beğeni toplayan ve konuşulan ismi oldu. Hem sesi hem de hayat hikayesiyle jüriyi derinden etkileyen Hasan izleyicilerden de tam not aldı. Hasan Doğru yarışmaya 'Caruso' adlı eserle katıldı.

Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını üstlendiği 'O Ses Türkiye' yarışmasında finale doğru geri sayım devam ediyor.

O Ses Türkiye jürisinin karşısına çıkan yarışmalar tüm maharetlerini sergilemeye devam ediyorlar.

O Ses Türkiye'ye damga vuran ve unutulmazlar arasına girerek bu ses finale kadar gider dedirten Hasan Doğru isimli yarışmacı söylediği opera şarkısıyla bütün jüri üyelerini kendine hayran bıraktı.

Mükemmel bir sese sahip olan Hasan Doğru'nun opera performansı O Ses Türkiye jürisi başta olmak üzere stüdyodakileri ve ekran başındakileri mest etti.

İtalyanca opera şarkısını mükemmel söyleyen Hasan, Acun Ilıcalı’nın ricasıyla da 'Yayla Yolları' şarkısını seslendirdi.

Türkçe şarkıları da operadaki gibi harika ötesi seslendiren yarışmacıyı elde etmek için jüri üyelerinin dökmediği dil kalmadı… Hasan, Gökhan’ı seçerek bütün jüri üyelerini ters köşeye yatırdı..

 Yasal Uyarı: Yayınlanan yazı ve haberin tüm hakları sondevir.com sitesine aittir. Özel izin alınmadan yazı ve haber hiçbir şekilde kullanılamaz. Ancak yazı ve haberin bir kısmı aktif link verilerek alıntılanabilir.


Yorum
kişiye özel
ömer aslan
şahane bir ses pavarotti den de dinledim inanın daha güzel desem haksızlık ederim belki ama bana göre çok iyi bir ses italyanlara kaptırmayalım günde 10 kere dinliyorum yolu açık olsun. Muazzam bir ses değerlendirelim yolu açık olsun acun a teşekkürler
14/11/2013, 11:43
şampiyon
şampiyon
önlümüzün şampiyonusun hasan..seni dinlediğim anda şampiyon olmanı istedim..abinin sözünü dinle sigaraya özenme o sesin kıymetini bil..
12/11/2013, 11:51
İnşallah birinci olur
mustafa olukcu
Adam gibi adam saygılı ve de çok çok terbiyeli. Yaşına rağmen terbiyesinden saygısından hiç birşey kaybetmemiş Allah yolunu açık etsin
06/11/2013, 12:13

Bu haber için yorum yapmak istiyorum!İlgili Haberler