Münevver Arınç Başörtüsü sorunu sebebiyle çalışamadım

Başarı öyküleri,

 

Münevver Arınç: Başörtüsü sorunu sebebiyle çalışamadım

Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç\'ın eşi Münevver Arınç, başörtüsü sebebiyle çalışamadığını belirterek, \"Bu sorunu hala çözemedik. İnşallah önümüzdeki günlerde nasip olur hallederiz, çalışmak isteyen arkadaşlarımız da istedikleri kıyafetle çalışma imkanına kavuşabilirler.\" dedi.

Eşi Bülent Arınç'la birlikte Bursa'ya gelen Münevver Arınç, Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi (AKKM)'nde, AK Parti'nin il ve ilçe kadın kolları üyeleri ve milletvekili eşi hanımlarla bir araya geldi.

Münevver Arınç, burada yaptığı konuşmada, Bülent Arınç'ın bu dönem Bursa'dan aday gösterildiğini hatırlatarak, "Bu dönem Allah buradan nasip etti. Bülent Bey, nasıl olduğunu tekrar tekrar anlattı. Sizler, bizleri tahminimizden çok daha sıcak bir şekilde kucakladınız. Tekrar tekrar teşekkür ediyorum. Bu dönemin de hayırlı olmasını diliyorum." diye konuştu.

Gazi Üniversitesi Mesleki Eğitim Fakültesi mezunu olduğunu dile getiren bayan Arınç, şöyle devam etti: "Kız Meslek Lisesi giyim branşı öğretmeni oluyorum. Ama çalışmam mümkün olmadı. Kabahatim çok büyük biliyorsunuz. Bu sorunu hala çözemedik. İnşallah önümüzdeki günlerde nasip olur hallederiz, çalışmak isteyen arkadaşlarımız da istedikleri kıyafetle çalışma imkanına kavuşabilirler."Yasal Uyarı: Yayınlanan yazı ve haberin tüm hakları sondevir.com sitesine aittir. Özel izin alınmadan yazı ve haber hiçbir şekilde kullanılamaz. Ancak yazı ve haberin bir kısmı aktif link verilerek alıntılanabilir.Bu haber için yorum yapmak istiyorum!