Başbakan Erdoğan 'ın umre görüntüleri

Eko Politika,

 

Başbakan Erdoğan\'ın umre görüntüleri

Başbakan Erdoğan\'ın ailesi, Melih Gökçek ve Suat Kılıç\'la birlikte Kabe\'de böyle tavaf etti. ...

Hatırlanacağı gibi 19 Mart'ta Suudi Arabistan"da Cidde Ekonomik Forumu"na katılan Başbakan Erdoğan"ın, buradan umre ziyareti için Mekke"ye geçerken ki ihramlı görüntüsü haber sitelerinde yer almıştı.

BEYAZ İHRAMLI ERDOĞAN TAVAF EDERKEN GÖRÜNTÜLENDİ

Başbakan Erdoğan, bu kez Kabe'de ailesi ve AK Parti'deki yakın çalışma arkadaşlarıyla birlikte tavaf ederken görüntülendi.  Erdoğan'a bu kutlu ziyaretinde eşi Emine Erdoğan, kızı Sümeyye, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ve AK Parti Grup Başkan vekili Suat Kılıç eşlik etti.

Beyaz ihramla Kabe'yi tavaf eden Başbakan Erdoğan'ın bir ara omzuna küçük bir erkek çocuğunu alması dikkat çekti.

OMZUNDA ÇOCUK DİKKAT ÇEKTİ

Kabe'yi tavaf eden Erdoğan'ın çevresindeki kalabalıktan tanıyan Müslümanlarla selamlaşması ve onlarla diyaloğu  görüntülere yansıdı.  Suudi korumaların güvenlik konusunda çevredekilere göz açtırmadığı ziyarette Başbakan Erdoğan, Kabe'ye yaklaşarak dua etti ve kutsal örtüyü 3 kez öptü.

Başbakan Erdoğan daha sonra omzundaki çocukla beraber kalabalığa karışarak Kabe dışına doğru hareketlendi.

İşte Başbakan Erdoğan'ın Kabe'deki ihramlı Tavaf görüntüleri:

Kaynak: PostmedyaYasal Uyarı: Yayınlanan yazı ve haberin tüm hakları sondevir.com sitesine aittir. Özel izin alınmadan yazı ve haber hiçbir şekilde kullanılamaz. Ancak yazı ve haberin bir kısmı aktif link verilerek alıntılanabilir.Bu haber için yorum yapmak istiyorum!