Kurban Bayramı tatili kaç gün sürecek

Kim kimdir,

 

Kurban Bayramı tatili kaç gün sürecek?

Bayram tatiline gideceklerin en çok merak ettiği Kurban Bayramı tatili kaç gün sürecek sorusunun cevabı belli oldu

Türkiye, Pazar günü başlayacak olan kurban bayram tatilinin heyacanını yaşamaya başladı. Vatandaşlar bir yandan kurbanlık telaşına düşerken bir yandan da tatile yada memleketlerine gidecekeler yollara koyulmaya başladı.

Hükümetten, kamu da çalışanların beklediği idari izin kararı da çıkmadı. Vatandaşların en çok merak ettiği “Kurban Bayramı tatili kaç gün sürecek” sorusunun cevabı da belli oldu.

Buna gore; Kurban Bayramı tatili 6 – 7 – 8 ve 9 Kasım 2011 tarihlerini kapsıyor. 10 Kasım 2011 Perşembe günü kamu kuruluşları ve özel sektör iş başı yapacak ve 11 Kasım 2011 Cuma günü de mesai devam edecek. Borsa, piyasalar, kamu kurumları ve Bankalar da Perşembe ve Cuma günü açık olacak.

Ramazan Bayramı 9 gündü

Hükümet, geçtiğimiz Ramazan Bayramı'nda çalışma günleri idari izin olarak saymış ve kamu kurumlarında bir haftalık tatil uygulanmıştı.

 Yasal Uyarı: Yayınlanan yazı ve haberin tüm hakları sondevir.com sitesine aittir. Özel izin alınmadan yazı ve haber hiçbir şekilde kullanılamaz. Ancak yazı ve haberin bir kısmı aktif link verilerek alıntılanabilir.Bu haber için yorum yapmak istiyorum!