Antalya'da fuhuş operasyonu

Foto:Arşiv

Finans,

 

Antalya'da fuhuş operasyonu

Antalya'da fuhuş yaptıkları öne sürülen suç örgütüne yönelik operasyonda yakalanan yabancı uyruklu 38 kadından 32'si, sınır dışı edilmek üzere Antalya Yabancılar Şube Müdürlüğü ekiplerine teslim edildi.

Antalya Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği'nce düzenlenen operasyonda ''fuhuş yaptıkları'' iddiasıyla yakalanan 38 kadın, sağlık kontrolünden geçirildi. Rusya, Moldova ve Ukrayna uyruklu kadınlardan 32'si sınır dışı edilmek üzere Yabancılar Şube Müdürlüğü ekiplerine teslim edildi. Kadınların Asayiş Şube Müdürlüğü'nden çıkarılışları sırasında yanlarında oyuncak, paketler içinde battaniye ve nevresim takımı taşıdıkları görüldü.

Öte yandan aynı operasyonda ''Fuhuş yaptırmak'' suçundan gözaltına alınan 27 zanlının sorgulamasının ise Asayiş Şube Müdürlüğü'nde sürdüğü, zanlıların yarın adliyeye sevk edilecekleri bildirildi.

Antalya Emniyet Müdürlüğü ekipleri, 19 Kasım'da yaklaşık 50 adrese eş zamanlı baskın düzenlenmiş, operasyonda fuhuş yaptırdıkları iddia edilen 27 kişiyi ile fuhuş yaptıkları öne sürülen 38 kadın gözaltına alınmıştı.Yasal Uyarı: Yayınlanan yazı ve haberin tüm hakları sondevir.com sitesine aittir. Özel izin alınmadan yazı ve haber hiçbir şekilde kullanılamaz. Ancak yazı ve haberin bir kısmı aktif link verilerek alıntılanabilir.Bu haber için yorum yapmak istiyorum!