Sefaköy'de tekstil fabrikasında yangın

Finans,

 

Sefaköy'de tekstil fabrikasında yangın

Sefaköy'de bulunan bir tekstil fabrikasında yangın çıktı. Sefaköy’de bulunan bir kumaş fabrikası henüz bilinmeyen bir sebeple alevlere teslim oldu

Yangın, saat 23.30 sıralarında, Tevfik Bey Mahallesi Tahsin Tekoğlu Caddesi üzerinde bulunan kumaş fabrikasında çıktı. Fabrikanın çatı katında patlama sesleri duyuldu.

Belirli bir süre sonra çatı katından alevler yükselmeye başladı. Kısa sürede olay yerine itfaiye ekipleri sevk edildi. Kocasinan, Bakırköy, Sefaköy itfaiye ekipleri olay yerine gelerek alevlere müdahale etti. Çatı katındaki yangın, uzun uğraşlar sonucu kontrol altına alındı. Olayda büyük çapta maddi hasar meydana geldi.

Görgü tanığı Muhammet Gün, "Büyük bir ses geldi. Daha sonra alevler yükselmeye başladı. Gündüzleri işçiler çalışıyor. Bu saatte kimsenin olduğunu zannetmiyorum. Normalde mesaiye kalıyorlar ama bugün kalmamış olmaları lazım. Büyük bir ihtimalle çalışan yok içeride. Allah korudu. Yaklaşık 1000 metrekarelik bir kumaş fabrikası yanan fabrika" diye konuştu.Yasal Uyarı: Yayınlanan yazı ve haberin tüm hakları sondevir.com sitesine aittir. Özel izin alınmadan yazı ve haber hiçbir şekilde kullanılamaz. Ancak yazı ve haberin bir kısmı aktif link verilerek alıntılanabilir.Bu haber için yorum yapmak istiyorum!