Gümrükten satılık 22 araç

Şirketler 1,

 

Gümrükten satılık 22 araç

Gümrük Bakanlığı Tasfiye Hizmetleri Genel Müdürlüğü, otomobil, panelvan ve TIR römorkunun da aralarında bulunduğu araçlar ile dondurma makinesi, minder, radar tespit cihazı gibi çok sayıda eşya açık artırmayla satacak.

Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlanan ihale ilanına göre, Uludağ Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü Bursa Tasfiye İşletme Müdürlüğü, satışa esas bedeli 32,99 lira ile 61 bin 950 lira arasında değişen dondurma makinesi, minder, radar tespit cihazı, dolu av fişeği, makine yağı, MP3, MP4, tansiyon aleti, masa telefonu VCD player, renkli TV, eldiven, meyve sebze hazırlama makinesi, veteriner malzemesi, oto koltuk esneme mekanizması, koltuk, enjektör parçası, kimyevi madde, kurdela, oto vites aksamı, ahşap palet, makine aksamı ve kalıp gibi eşyayı satışa çıkaracak.
    
İhale, açık artırma yöntemiyle, 28 Şubat 2012 tarihinde yapılacak. Trakya Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü Edirne Tasfiye İşletme Müdürlüğü de, satışa esas bedeli 2 bin 423,72 lira ile 74 bin 933,54 lira arasında değişen binek otomobil, panelvan, binek oto römorku ve TIR römorku gibi 22 aracı satışa sunacak. Açık artırma yöntemiyle gerçekleştirilecek ihale, 1 Mart 2012 tarihinde yapılacak.Yasal Uyarı: Yayınlanan yazı ve haberin tüm hakları sondevir.com sitesine aittir. Özel izin alınmadan yazı ve haber hiçbir şekilde kullanılamaz. Ancak yazı ve haberin bir kısmı aktif link verilerek alıntılanabilir.Bu haber için yorum yapmak istiyorum!