Rus Enerji Haftası başlıyor

Enerji,

 

Rus Enerji Haftası başlıyor

Uluslarası enerji piyasasının uzmanlarını bir araya getirecek "Rus Enerji Haftası" 3-7 Ekim'de Rusya'nın başkenti Moskova'da düzenlenecek

Uluslarası enerji piyasasının uzmanlarını bir araya getirecek "Rus Enerji Haftası3-7 Ekim'de Rusya'nın başkenti Moskova'da düzenlenecek.

Anadolu Ajansının medya sponsoru olduğu etkinlikte uzmanlar doğalgaz, kömür, petrol, elektrik gibi alanlara ilişkin değerlendirmelerde bulunacak.

Rus Enerji Haftası'na Gazprom, Lukoil, Novatek ve PDVSA gibi küresel enerji şirketlerinin üst yöneticilerininyanı sıra Petrol İhraç Eden Ülkeler Örgütü Genel Sekreteri Muhammed Barkindo'da da katılacak.

Birleşik Arap Emirlikleri, Cezayir, Katar, Venezuela ve İran gibi ülkelerin enerji bakanlarının da etkinliğe katılması bekleniyor.Yasal Uyarı: Yayınlanan yazı ve haberin tüm hakları sondevir.com sitesine aittir. Özel izin alınmadan yazı ve haber hiçbir şekilde kullanılamaz. Ancak yazı ve haberin bir kısmı aktif link verilerek alıntılanabilir.Bu haber için yorum yapmak istiyorum!İlgili Konular » Rus Enerji Haftası |