Gezi olaylarında ölenler için fidan dikildi

Başarı öyküleri,

 

Gezi olaylarında ölenler için fidan dikildi

Taksim Gezi Parkı odaklı olaylarda hayatını kaybeden 4 eylemci ve şehit Komiser Mustafa Sarı ile Deniz Gezmiş, Yusuf Aslan ve Hüseyin İnan anısına fidan dikildi.

Antalya, Isparta, Denizli, Burdur ve Kaş (A) Platformu üyesi bir grup, Taksim Gezi Parkı odaklı olaylarda hayatını kaybeden Ethem Sarısülük, Abdullah Cömert, Mehmet Ayvalıtaş ve Zeynep Eryaşar ile şehit komiser Mustafa Sarı ve 6 Mayıs 1972'de hayatını kaybeden Deniz Gezmiş, Yusuf Aslan ve Hüseyin İnan anısına 8 sedir fidanı dikti.

Cumhuriyet Meydanı'nda sembolik olarak saksılara dikilen fidanlara, hayatını kaybedenlerin ismi verildi.Yasal Uyarı: Yayınlanan yazı ve haberin tüm hakları sondevir.com sitesine aittir. Özel izin alınmadan yazı ve haber hiçbir şekilde kullanılamaz. Ancak yazı ve haberin bir kısmı aktif link verilerek alıntılanabilir.


Yorum
geziciler ihanet içinde
mahmut demirkollu
mitinge gelen,geziye katılanlar niyazi olacağını göze alıyorlar.Kargaşa içinde kışkırtıcılar ortalığı karıştırıp ölüm saçıyorlar.Bu teröristlere devlet aşırı müsamaha yapıyor.Meydanı boş bulan çakalllar 68 kuşağı gibi topluma düşmanlık yapıyorlar.
03/06/2014, 00:59

Bu haber için yorum yapmak istiyorum!