Benzinde indirim var

Finans,

 

Gece yarısı

Benzinde indirim var

Benzinin litresine 15 kuruş indirim yapıldı, indirim dün gece yarısından itibaren geçerli oldu. İstanbul'da 95 oktan kurşunsuz benzinin litresinin 4,56 TL seviyelerinden 4,41 TL seviyelerine inmesi bekleniyor.

Benzine indirim geldi. Benzinin litresine 15 kuruş indirim yapıldı. Dünya'nın haberine göre benzine yapılan indirim dün gece yarısından itibaren geçerli oldu. İndirim sonrasında İstanbul'da 95 oktan kurşunsuz benzinin litresinin 4,56 TL seviyelerinden 4,41 TL seviyelerine, Ankara'da 4,58 TL'den 4,43 TL seviyelerine geriledi.

Petrol 6,5 yılın dibine vurdu

Petrol fiyatları dün Çin borsalarının küresel finansal krizden bu yana en sert günlük düşüşü kaydetmesinin ardından küresel petrol talebinin zayıfladığına yönelik endişelerle yüzde 4 gerileyerek altı buçuk yılın yeni dip seviyesine inmişti. Brent petrolünün varil fiyatı 2009'dan bu yana en düşük seviye olan 42.50 dolara kadar inmişti. Dün ise işlemler 44,20 dolar seviyelerinden geçti. Brent petrolün ay başından bu yana kayıpları yüzde yüzde 10'u geçti.Yasal Uyarı: Yayınlanan yazı ve haberin tüm hakları sondevir.com sitesine aittir. Özel izin alınmadan yazı ve haber hiçbir şekilde kullanılamaz. Ancak yazı ve haberin bir kısmı aktif link verilerek alıntılanabilir.Bu haber için yorum yapmak istiyorum!İlgili Konular » benzinde indirim |

İlgili Haberler