Ağrı Valisi'nden 'çocuklarınıza sahip çıkın' çağrısı

Ağrı Valisi Musa Işın

Kim kimdir,

 

Ağrı Valisi'nden 'çocuklarınıza sahip çıkın' çağrısı

Ağrı Valisi Musa Işın, anne ve babalara çocuklarına sahip çıkmaları çağrısında bulunarak, " Başkaları niye gelsin çocuklarınızı sizin elinizden alsın götürsün. Buna asla fırsat vermeyin" dedi.

Ağrı Valisi Musa Işın, kentteki Fırat Mahallesi'nde ailelerle bir araya geldi. Eşi Tuba Işın, Vali Yardımcısı Sedat İnci ile kurum müdürlerinin de katıldığı programda, mahalle sakinleriyle kahvaltı yapan Işın, vatandaşların istek ve sorunlarını dinledi. 

Işın, burada yaptığı konuşmada, Ağrılıların güzel meziyetleri  bulunduğunu, burada bu güzel insanlara hizmet etmenin görevleri olduğunu ifade etti. 

'ÇOCUKLARINIZI KÜÇÜKKEN KORUYUP KOLLADIĞINIZ GİBİ BÜYÜDÜKLERİNDE DE ONLARI KORUYUN'

Işın, ailelerden özellikle tek bir şey istediğini belirterek, konuşmasına şöyle devam etti:

"Benim sizden sadece bir isteğim var, çocuklarınıza sahip çıkın. Çocuklarınızı okula gönderin. Onları küçükken koruyup, kolladığınız gibi büyüdüklerinde de onları koruyun. Çocuklarınız yanlış yerlere gitmesinler, yanlış insanların peşine takılmasınlar. İyi görünüp de kötü niyetli olan insanları tanırsınız. Lütfen bunlara fırsat vermeyin. Çocuklarınız sizin canınız ve ciğeriniz. Büyütüyorsunuz ve her türlü fedakarlığı yapıyorsunuz, emek veriyorsunuz. Başkaları niye gelsin çocuklarınızı sizin elinizden alsın götürsün. Buna asla fırsat vermeyin. Toplumun huzurunu bozacak herkesten uzak durun."

 Yasal Uyarı: Yayınlanan yazı ve haberin tüm hakları sondevir.com sitesine aittir. Özel izin alınmadan yazı ve haber hiçbir şekilde kullanılamaz. Ancak yazı ve haberin bir kısmı aktif link verilerek alıntılanabilir.Bu haber için yorum yapmak istiyorum!İlgili Konular » ağrı | Ağrı Valisi Musa Işın | PKK |

İlgili Haberler