Gençlerbirliği'nden Ahmet Çalık açıklaması

Ahmet Çalık

Tarım,

 

Gençlerbirliği'nden Ahmet Çalık açıklaması

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Gençlerbirliği, futbolcu Ahmet Çalık'a ilişkin eleştirilere cevap verdi.

Gençlerbirliği Kulübü'nden yapılan duyuruda, kırmızı-siyahlı kulübün kaptanlarından Ahmet Çalık hakkında basında ve sosyal medyada son günlerde çıkan haber ve yazılarla ilgili açıklama yapma gereğinin duyulduğu belirtildi.

Çalık'ın, Gençlerbirliği takımının kaptanı olduğu vurgulanan açıklamada "Ahmet Çalık'ın, futbolcuların görüş ve isteklerini yönetim kuruluna, sayın başkanımıza iletmesinden doğal hiçbir şey yoktur" denildi.

"ELEŞTİRİLERİ VE İTHAMLARI ŞİDDETLE KINIYORUZ"

Takım kaptanının, takım ile futbolcuların istek ve görüşlerini iletmesini, sanki bir karar mercinde bulunuyormuş ve bir takım kararların alınmasında etkili rol alıyormuş gibi lanse etmenin son derece yanlış olduğu kaydedilen açıklamada "Henüz yirmili yaşlarının başında olan ve performansıyla A Milli Takım'a kadar yükselmiş kaptanımıza yapılan eleştirileri ve ithamları şiddetle kınıyoruz" ifadesine yer verildi.Yasal Uyarı: Yayınlanan yazı ve haberin tüm hakları sondevir.com sitesine aittir. Özel izin alınmadan yazı ve haber hiçbir şekilde kullanılamaz. Ancak yazı ve haberin bir kısmı aktif link verilerek alıntılanabilir.Bu haber için yorum yapmak istiyorum!İlgili Haberler