Park halindeki 17 aracın lastikleri kesildi

Kim kimdir,

 

Park halindeki 17 aracın lastikleri kesildi

Yurdun çeşitli il ve ilçelerinde park halindeki çok sayıda aracın lastiklerinin kesilmesi olayı be kez de Muğla'da yaşandı. Muğla'nın Menteşe ilçesinde park halindeki 17 aracın lastikleri kesildi.

Muğla'nın Menteşe ilçesinde park halindeki 17 aracın lastikleri kesildi.

Müstakbey Mahallesi Konakaltı, Saburhane ve Şemsi Ana Sokak üzerinde park halindeki araçlarının lastiklerinin kesildiğini gören otomobil sahipleri, durumu polise bildirdi.

Olay yerine gelen polis ekipleri, otomobillerden parmak izi alarak çalışma başlattı.

Park halindeki otomobilinin lastiğinin kesildiğini komşusundan öğrendiği söyleyen Şükrü Şimşek, "İki günden bu yana arabam park halindeydi. Otomobilin yanına gittiğimde hem bir lastiğin kesildiğini hem de bir camının kırıldığını gördüm. Polis incelemesinde sadece benim aracımın değil yol üzerinde bulunan başka araçların lastiklerinin de kesildiğini öğrenince çok şaşırdım." diye konuştu.Yasal Uyarı: Yayınlanan yazı ve haberin tüm hakları sondevir.com sitesine aittir. Özel izin alınmadan yazı ve haber hiçbir şekilde kullanılamaz. Ancak yazı ve haberin bir kısmı aktif link verilerek alıntılanabilir.Bu haber için yorum yapmak istiyorum!İlgili Konular » muğla | Menteşe ilçesi |

İlgili Haberler