Ülker'in yeni ürünü Oneo 60 raflarda

Şirketler,

 

Ülker'in yeni ürünü Oneo 60 raflarda

Türkiye sakız pazarında 26 çeşit ile yer alan Ülker’in yetişkin kategorisindeki markası Oneo, yeni ürünü Oneo 60’ı tüketicilerin beğenisine sundu.

Türkiye sakız pazarında 26 çeşit ile yer alan Ülker’in yetişkin kategorisindeki markası Oneo, yeni ürünü Oneo 60’ı tüketicilerin beğenisine sundu. Oneo 60, 60 dakika süren ferahlık özelliği ile Türkiye’de bir ilk yaratarak, pazara yeni bir soluk getirmeyi amaçlıyor.

Anında ferahlık sağlayan ve“Oneo 60, ferahlığı 60 dakika sürüyor” vaadi ile piyasada yerini alan ürün, uzun süre ferahlık arayanların vazgeçilmezi olacak…

Uzun araştırma ve geliştirme sürecinin ardından eşsiz nane aroması ile piyasaya sunulan Oneo 60, bağımsız araştırma kuruluşu Ipsos’un gerçekleştirdiği araştırma ile de 60 dakikalık ferahlığını kanıtladı.

Oneo 60; küçük estetik ambalajları, hem ince şerit, hem şişe draje iki farklı formatı ve stick üründe 2 TL, draje üründe ise 2,75 TL tavsiye fiyatı ile raflardaki yerini aldı.Yasal Uyarı: Yayınlanan yazı ve haberin tüm hakları sondevir.com sitesine aittir. Özel izin alınmadan yazı ve haber hiçbir şekilde kullanılamaz. Ancak yazı ve haberin bir kısmı aktif link verilerek alıntılanabilir.Bu haber için yorum yapmak istiyorum!İlgili Konular » ülker | Oneo 60 | sakız |

İlgili Haberler