Başbakan yıllardır tatilini burada yapıyor

Turizm,

 

Başbakan yıllardır tatilini burada yapıyor

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın ailesiyle birlikte Urla'ya bağlı Zeytineli Köyü'ne yaklaşık 5 kilometre uzaklıktaki Hacılar Koyu'nda tatil yaptığı haberinin yayılması üzerine gözler adı hiç duyulmamış bu köye çevrildi.

Başbakan Erdoğan'ın , 20-30 yıldır her sene Temmuz ayında hatta iki kez bu cennet koyda tatil yaptığı, burada misafirhane gibi ailece kullandıkları evde kaldığı bilgisine ise hurriyet.com.tr ulaştı.

Koyda evi olanlara yakın bir isim, Başbakan Erdoğan'ın İstanbul Belediye Başkanı olduğu dönemden bu yana bu misafirhanenin bulunduğunu söyledi.

Koyda 7-8 ailenin daha evi bulunduğunu ve hepsinin Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın dava, yol arkadaşlarına ait olduğunu kaydetti.

Başbakan Erdoğan'ın ailesi ve aynı zamanda komşusu olan yol arkadaşlarıyla birlikte buradaki evde dinlendiğini ifade etti.

CEZAEVİNDEN ÇIKTIKTAN SONRA DA GELMİŞ

Koy, aslında Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın bundan önce birkaç kez yaptığı tatillerle de gündeme gelmişti. Başbakan Erdoğan, dava arkadaşı, kadim dostu Kadir Boyacı ve kardeşlerinin de evinin bulunduğu koya 2010 yazında da yine bir Temmuz ayında gelmiş bu tatil de basına yansımıştı.

HürriyetYasal Uyarı: Yayınlanan yazı ve haberin tüm hakları sondevir.com sitesine aittir. Özel izin alınmadan yazı ve haber hiçbir şekilde kullanılamaz. Ancak yazı ve haberin bir kısmı aktif link verilerek alıntılanabilir.Bu haber için yorum yapmak istiyorum!