Biz Kimiz?

 

Bilimevi Yayıncılık (www.bilimevi.com.tr) olarak basılı yayının dışında çeşitli alanlarda Web Portalları yayını yapmaktayız.

Bunların içinde DÜNYA BÜLTENİ (www.dunyabulteni.net) adlı portalımız, günlük yaklaşık 20 bin civarında tekil tıklama yapılan nitelikli bir haber portalı olarak kendi alanında kalitesiyle takdir toplamaktadır.

Bu portal haber analizlere ağırlık vermekte ve özellikle de gerek yurt içi gerekse de uluslararası ekonomi-politik gelişmeleri arka planları ile birlikte okuyucularına sunmaktadır.

Sitede yer alan Tarih ve Aile-Eğitim bölümleri de farklı okuyucu gruplarına hitap etmektedir.

Yine aynı site içinde DÜBAM (Dünya Bülteni Araştırma Masası) bölümüyle, konulu tercüme makaleler ve haber analizler dosya mantığı ile kapsamlı metinler olarak derlenmekte ve okuyucuların istifadesine sunulmaktadır.

Son Devir Ekonomi bölümümüz ise, ilkeli ve doğru haber yayını çizgisiyle ekonomi haberciliğinde ön plana çıkmaktadır.

Dünya Bülteni özellikle, nitelikli ve derinlikli okuma yapan bir kesime hitap etmektedir. İzleyicilerin Portal içindeki kalış süresi ortalama 13-15 dakika olarak tesbit edilmektedir.

Dünya Bülteni’nin ortalama 6000/gün tirajlı İngilizce versiyonu olan WORLD BULLETİN ayrıca yayındadır. (www.worldbulletin.net) Diğer bir yayınımız olan DÜNYA BİZİM (www.dunyabizim.com) ise günde ortalama 10 bin civarında tekil tıklama alan bir Kültür-Sanat ve Edebiyat portalıdır. Daha çok okuma, yazma, sanat ve edebiyat merakı olan, ağırlıklı olarak genç bir izleyici kitlesinin takip ettiği DÜNYA BİZİM’İN tüm haberleri bu site için özel olarak hazırlanmaktadır.

Kendi alanında bir başvuru portalı hükmündedir.