DD 25'inci yılında yeni ofisinin açılışını gerçekleştirdi

Şirketler,

 

DD, 25'inci yılında yeni ofisinin açılışını gerçekleştirdi

Yönetim, eğitim ve insan kaynakları danışmanlığı kuruluşlardan biri olan DD Değişim Dinamikleri Yönetim Merkezi A.Ş., Town Ofis / Basın Ekspress’deki yeni ofisinde gerçekleşen açılış organizasyonu ile iş dünyası, basın ve akademik çevrenin önemli isimleri bir araya geldi

Yönetim, eğitim ve insan kaynakları danışmanlığı kuruluşlardan biri olan DD Değişim Dinamikleri Yönetim Merkezi A.Ş., 25. Yılından itibaren Town Ofis / Basın Ekspress’deki yeni ofisinde çalışmalarına devam ediyor. 

24 Ekim 2017 tarihinde gerçekleşen açılış organizasyonu, iş dünyası, basın ve akademik çevrenin önemli isimlerini bir araya getirdi.  

Açılış merasimi, Halk Bankası YKB Süleyman ÖZDİL, Albayrak Holding CEO’su Ömer BOLAT, Aktif Isı Isıtma YKB Halim ÖZDEMİR, Ekovitrin Medya Grubu YKB Kamuran ABACIOĞLU’nun DD YKB Süleyman ERDEMİR ve Genel Müdür’ü Ahmet Nedim ERDEMİR’e eşlik ettiği kurdele kesimi ve DD YKB Süleyman ERDEMİR’in teşekkür konuşması ile tamamlandı.

Açılış organizasyonuna, Erensan Isı Cihazları YKB Ali EREN, Glassco Dış Ticaret Firma Ortağı İbrahim SOLMAZ, Keleşoğlu İnşaat YKB Metin KELEŞ, Akit Gazetesi İKB Mustafa KARAHASANOĞLU, Albayrak Holding İnsan Kaynakları Grup Müdürü Hüseyin YAVUZTÜRK, Ekovitrin Medya Grubu YKB Kamuran ABACIOĞLU, Norm Ambalaj YKB Abdurrahman ESMERER, Emin Evim Plan ve Stratejiler Grup Müdürü Şerife DEMİRCİ POLAT iş dünyası; Prof. Dr. Muhittin KARABULUT, Münir ARIKAN, Mehmet Ali METİNYURT, Taşkın TAHMAZ, Yrd. Doç. Dr. Umut H. İNAN’da eğitim sektöründen olmak üzere katılımcılar arasındaydı. 

DD Hakkında

DD Değişim Dinamikleri Yönetim Merkezi, Yönetim Danışmanlığı, Yönetim ve Örgüt Geliştirme, İnsan Kaynakları ve Eğitim Danışmanlığı alanlarında faaliyet gösteren bir şirket. Yetkin uzman /danışmanlardan oluşan 100’ü aşkın ekibiyle yüzlerce kuruluşa hizmet sunmakta. Kurumsal olarak 25 yıllık deneyime sahip olan DD’nin hizmetlerinden yararlanan kuruluşların sayısı 500’ü aşmıştır. Yasal Uyarı: Yayınlanan yazı ve haberin tüm hakları sondevir.com sitesine aittir. Özel izin alınmadan yazı ve haber hiçbir şekilde kullanılamaz. Ancak yazı ve haberin bir kısmı aktif link verilerek alıntılanabilir.Bu haber için yorum yapmak istiyorum!