Acun'un kovduğu yarışmacı döndü

SİNEMA-TELEVİZYON,

 

Acun'un kovduğu yarışmacı döndü

Jüri üyelerine karşı saygısızca konuştuğu gerekçesiyle diskalifiye edilen Nur Cennet yarışmaya geri döndü!

Katıldığı O Ses Türkiye yarışmasında konuşma tarzı ve hareketleri ile jürinin tepkisini toplayan ve diskalifiye edilen yarışmacı Nur Cennet Uçar yarışmaya geri döndü.

Yarışmada performansını sergiledikten sonra söylediği sözler ile jüriden ve Acun Ilıcalı'dan tepki alan Nur Cennet Uçar yarışmadan diskalifiye edilmişti.

Nur Cennet Uçar, o günden itibaren hakkında yazılan haberlerden dolayı yanlış anlaşıldığını dile getirmek için Acun Ilıcalı'dan ricada bulunarak yayına çıkmak istedi.

Acun Ilıcalı bu isteği geri çevirmedi, genç kadına kendini ifade etmesi için bir şans verdi. Elenen yarışmacının konuşmasının ardından Acun Ilıcalı da kendi düşüncelerini dile getirerek yarışmacıya bir sonraki sezonda yarışmaya tekrar katılabilme fırsatı sundu

İşte Acun'un Nur Cennet'i kovduğu anYasal Uyarı: Yayınlanan yazı ve haberin tüm hakları sondevir.com sitesine aittir. Özel izin alınmadan yazı ve haber hiçbir şekilde kullanılamaz. Ancak yazı ve haberin bir kısmı aktif link verilerek alıntılanabilir.Bu haber için yorum yapmak istiyorum!İlgili Konular » Video |

İlgili Haberler