9 aylık bebeğe ölümüne bakıcı dayağı Video

VİDEO HABER,

 

9 aylık bebeğe ölümüne bakıcı dayağı (Video)

Rusya'nın Sibirya bölgesindeki Krasnoyarsk kentinde, 9 aylık bebeği sert bir şekilde döven 55 yaşındaki kadın bakıcının dehşet görüntüleri ülkeyi ayağa kaldırdı. Evin güvenlik kamerasına yansıyan görüntüler üzerine olaya el koyan emniyet görevlileri, bakıcı hakkında dava açtı.

 Rusya'da Türkçe yayın yapan www.haberrus.com haber portalının İçişleri Bakanlığı Krasnoyarsk Bölge Emniyet Müdürlüğü'nden aldığı bilgiye göre, çocuğun annesi iş dönüşü bebeğinin çok ağladığını ve koltukta kafasını dik tutamadığını fark ederek bunun sebebini bakıcıya sorar. Bakıcı kadın da, "Çocuğu fazla şımarttığınız için sürekli ağlıyor, ellinden hep tutmamı istiyor" cevabını verir.

Bakıcının davranışlarından kuşkulanan bebeğin ailesi odaya gizli kamera yerleştirir. Görüntüleri izleyen bebeğin ebeveyni, yaşlı bakıcının bebeği tokatladığını görünce şoke olur. İnternete de düşen görüntülerde bakıcının bebeği sert şekilde koltuğa oturtması ve acımasızca tokatladığı görülüyor.

Emniyet Müdürlüğü'ne çağrılan bakıcı suçunu itiraf etti. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.Yasal Uyarı: Yayınlanan yazı ve haberin tüm hakları sondevir.com sitesine aittir. Özel izin alınmadan yazı ve haber hiçbir şekilde kullanılamaz. Ancak yazı ve haberin bir kısmı aktif link verilerek alıntılanabilir.Bu haber için yorum yapmak istiyorum!