BUDO seferleri için yeni otobüs hattı kondu

Mutfak-,

 

BUDO seferleri için yeni otobüs hattı kondu

Yolcuların Bursa kent merkezi ve Mudanya BUDO İskelesi arasındaki ulaşımının sağlanması amacıyla F3 otobüs hattı devreye alındı

Bursa Büyükşehir Belediyesi'nce, ''İstanbul ile Bursa arasında kaliteli, ekonomik ve güvenli ulaşımın sağlanması amacıyla'' başlatılan BUDO seferlerine ilginin gün geçtikçe arttığı, yolcuların kent merkezi ve Mudanya İskelesi arasındaki ulaşımının sağlanması amacıyla F3 otobüs hattının devreye alındığı bildirildi. 

Büyükşehir Belediyesi'nden yapılan açıklamaya göre, Bursa Ulaşım Toplu Taşım İşletmeciliği A.Ş (BURULAŞ) tarafından devreye alınan F3 hattı, Mudanya BUDO İskelesi ile Bursa merkezini birbirine bağlıyor. İstanbul Kabataş'tan gelen yolcuların bavullarının taşınmasına imkan sağlayan bagajları bulunan, 55 kişi oturma kapasiteli otobüsler, deniz otobüsü saatlerine entegre olarak seferlere başladı.

Otobüslerin güzergahı, Teleferik, Namazgah, Setbaşı, İnönü Caddesi, Haşim İşcan Caddesi, Altıparmak Caddesi, Çekirge Caddesi, Zübeydehanım Caddesi, Acemler, Sanayi Caddesi, Mudanya Caddesi ve Mudanya BUDO İskelesi olarak belirlendi.

Sadece belirlenen duraklarda durarak süratli ulaşım sağlayan BURULAŞ F3 hattının sefer saatlerinde, BUDO seferlerindeki değişikliklere göre düzenleme yapılabilecek.

Açıklamada, F3 otobüs hattının devreye alınması ile ''BUDO'ya ulaşımın kolaylaştığı'' vurgulandı.Yasal Uyarı: Yayınlanan yazı ve haberin tüm hakları sondevir.com sitesine aittir. Özel izin alınmadan yazı ve haber hiçbir şekilde kullanılamaz. Ancak yazı ve haberin bir kısmı aktif link verilerek alıntılanabilir.Bu haber için yorum yapmak istiyorum!